Kinderwelt Okresní soutěž přípravek skupina B ročník 2016, G1B, Přípravka - starší, číslo 2016627G1B
Přípravka - starší Okresní přebor skupina B
Utkání soutěže
Starší přípravka - Sk. A
Podzim 2015
G1A Okresní soutěž starší přípravky A
1. kolo ( 1.) 30.08.2015 09:00
G1A0101 Blížkovice - Přímětice NE 30.08.2015 09:00 Blížkovice
G1A0102 Vranov n. D. - Mramotice/Olbramkostel NE 30.08.2015 09:50 Blížkovice
G1A0103 Vranov n. D. - Přímětice NE 30.08.2015 10:45 Blížkovice
G1A0104 Blížkovice - Mramotice/Olbramkostel NE 30.08.2015 11:35 Blížkovice
G1A0105 Mikulovice - Hatě NE 30.08.2015 09:00 Mikulovice
G1A0106 Jevišovice - Šatov NE 30.08.2015 09:50 Mikulovice
G1A0107 Jevišovice - Hatě NE 30.08.2015 10:45 Mikulovice
G1A0108 Mikulovice - Šatov NE 30.08.2015 11:35 Mikulovice
G1A0109 IE Znojmo - Únanov SO 29.08.2015 09:00 IE Znojmo
G1A0110 Dobšice - Hluboké Mašůvky SO 29.08.2015 09:50 IE Znojmo
G1A0111 Dobšice - Únanov SO 29.08.2015 10:45 IE Znojmo
G1A0112 IE Znojmo - Hluboké Mašůvky SO 29.08.2015 11:35 IE Znojmo
2. kolo ( 2.) 06.09.2015 09:00
G1A0201 Přímětice - Únanov NE 06.09.2015 09:00 Přímětice
G1A0202 Mramotice/Olbramkostel - Hluboké Mašůvky NE 06.09.2015 09:50 Přímětice
G1A0203 Mramotice/Olbramkostel - Únanov NE 06.09.2015 10:45 Přímětice
G1A0204 Přímětice - Hluboké Mašůvky NE 06.09.2015 11:35 Přímětice
G1A0205 Šatov - Dobšice NE 06.09.2015 09:00 Šatov
G1A0206 Hatě - IE Znojmo NE 06.09.2015 09:50 Šatov
G1A0207 Hatě - Dobšice NE 06.09.2015 10:45 Šatov
G1A0208 Šatov - IE Znojmo NE 06.09.2015 11:35 Šatov
G1A0209 Vranov n. D. - Jevišovice NE 06.09.2015 09:00 Vranov nad Dyjí
G1A0210 Blížkovice - Mikulovice NE 06.09.2015 09:50 Vranov nad Dyjí
G1A0211 Blížkovice - Jevišovice NE 06.09.2015 10:45 Vranov nad Dyjí
G1A0212 Vranov n. D. - Mikulovice NE 06.09.2015 11:35 Vranov nad Dyjí
3. kolo ( 3.) 13.09.2015 09:00
G1A0301 Jevišovice - Mramotice/Olbramkostel NE 13.09.2015 09:00 Jevišovice
G1A0302 Mikulovice - Přímětice NE 13.09.2015 09:50 Jevišovice
G1A0303 Mikulovice - Mramotice/Olbramkostel NE 13.09.2015 10:45 Jevišovice
G1A0304 Jevišovice - Přímětice NE 13.09.2015 11:35 Jevišovice
G1A0305 Dobšice - Vranov n. D. SO 12.09.2015 09:00 Dobšice
G1A0306 IE Znojmo - Blížkovice SO 12.09.2015 09:50 Dobšice
G1A0307 IE Znojmo - Vranov n. D. SO 12.09.2015 10:45 Dobšice
G1A0308 Dobšice - Blížkovice SO 12.09.2015 11:35 Dobšice
G1A0309 Hluboké Mašůvky - Šatov NE 13.09.2015 09:00 Hluboké Mašůvky
G1A0310 Únanov - Hatě NE 13.09.2015 09:50 Hluboké Mašůvky
G1A0311 Únanov - Šatov NE 13.09.2015 10:45 Hluboké Mašůvky
G1A0312 Hluboké Mašůvky - Hatě NE 13.09.2015 11:35 Hluboké Mašůvky
4. kolo ( 4.) 20.09.2015 09:00
G1A0401 Mramotice/Olbramkostel - Hatě NE 20.09.2015 09:00 Mramotice
G1A0402 Přímětice - Šatov NE 20.09.2015 09:50 Mramotice
G1A0403 Přímětice - Hatě NE 20.09.2015 10:45 Mramotice
G1A0404 Mramotice/Olbramkostel - Šatov NE 20.09.2015 11:35 Mramotice
G1A0405 Blížkovice - Hluboké Mašůvky NE 20.09.2015 09:00 Blížkovice
G1A0406 Vranov n. D. - Únanov NE 20.09.2015 09:50 Blížkovice
G1A0407 Vranov n. D. - Hluboké Mašůvky NE 20.09.2015 10:45 Blížkovice
G1A0408 Blížkovice - Únanov NE 20.09.2015 11:35 Blížkovice
G1A0409 Mikulovice - Dobšice NE 20.09.2015 09:00 Mikulovice
G1A0410 Jevišovice - IE Znojmo NE 20.09.2015 09:50 Mikulovice
G1A0411 Jevišovice - Dobšice NE 20.09.2015 10:45 Mikulovice
G1A0412 Mikulovice - IE Znojmo NE 20.09.2015 11:35 Mikulovice
5. kolo ( 5.) 27.09.2015 09:00
G1A0501 IE Znojmo - Přímětice SO 26.09.2015 09:00 IE Znojmo
G1A0502 Dobšice - Mramotice/Olbramkostel SO 26.09.2015 09:50 IE Znojmo
G1A0503 Dobšice - Přímětice SO 26.09.2015 10:45 IE Znojmo
G1A0504 IE Znojmo - Mramotice/Olbramkostel SO 26.09.2015 11:35 IE Znojmo
G1A0505 Hluboké Mašůvky - Jevišovice NE 27.09.2015 09:00 Hluboké Mašůvky
G1A0506 Únanov - Mikulovice NE 27.09.2015 09:50 Hluboké Mašůvky
G1A0507 Únanov - Jevišovice NE 27.09.2015 10:45 Hluboké Mašůvky
G1A0508 Hluboké Mašůvky - Mikulovice NE 27.09.2015 11:35 Hluboké Mašůvky
G1A0509 Šatov - Blížkovice NE 27.09.2015 09:00 Šatov
G1A0510 Hatě - Vranov n. D. NE 27.09.2015 09:50 Šatov
G1A0511 Hatě - Blížkovice NE 27.09.2015 10:45 Šatov
G1A0512 Šatov - Vranov n. D. NE 27.09.2015 11:35 Šatov
6. kolo ( 6.) 04.10.2015 09:00
G1A0601 Mramotice/Olbramkostel - Vranov n. D. NE 04.10.2015 09:00 Mramotice
G1A0602 Přímětice - Blížkovice NE 04.10.2015 09:50 Mramotice
G1A0603 Přímětice - Vranov n. D. NE 04.10.2015 10:45 Mramotice
G1A0604 Mramotice/Olbramkostel - Blížkovice NE 04.10.2015 11:35 Mramotice
G1A0605 Hatě - Jevišovice NE 04.10.2015 09:00 Vrbovec
G1A0606 Šatov - Mikulovice NE 04.10.2015 09:50 Vrbovec
G1A0607 Šatov - Jevišovice NE 04.10.2015 10:45 Vrbovec
G1A0608 Hatě - Mikulovice NE 04.10.2015 11:35 Vrbovec
G1A0609 Únanov - Dobšice SO 03.10.2015 09:00 Únanov
G1A0610 Hluboké Mašůvky - IE Znojmo SO 03.10.2015 09:50 Únanov
G1A0611 Hluboké Mašůvky - Dobšice SO 03.10.2015 10:45 Únanov
G1A0612 Únanov - IE Znojmo SO 03.10.2015 11:35 Únanov
7. kolo ( 7.) 11.10.2015 09:00
G1A0701 Přímětice - Únanov NE 11.10.2015 09:00 Přímětice
G1A0702 Mramotice/Olbramkostel - Hluboké Mašůvky NE 11.10.2015 09:50 Přímětice
G1A0703 Mramotice/Olbramkostel - Únanov NE 11.10.2015 10:45 Přímětice
G1A0704 Přímětice - Hluboké Mašůvky NE 11.10.2015 11:35 Přímětice
G1A0705 Dobšice - Hatě SO 10.10.2015 09:00 Dobšice
G1A0706 IE Znojmo - Šatov SO 10.10.2015 09:50 Dobšice
G1A0707 IE Znojmo - Hatě SO 10.10.2015 10:45 Dobšice
G1A0708 Dobšice - Šatov SO 10.10.2015 11:35 Dobšice
G1A0709 Jevišovice - Blížkovice SO 10.10.2015 09:00 Jevišovice
G1A0710 Mikulovice - Vranov n. D. SO 10.10.2015 09:50 Jevišovice
G1A0711 Mikulovice - Blížkovice SO 10.10.2015 10:45 Jevišovice
G1A0712 Jevišovice - Vranov n. D. SO 10.10.2015 11:35 Jevišovice
8. kolo ( 8.) 18.10.2015 09:00
G1A0801 Přímětice - Jevišovice NE 18.10.2015 09:00 Přímětice
G1A0802 Mramotice/Olbramkostel - Mikulovice NE 18.10.2015 09:50 Přímětice
G1A0803 Mramotice/Olbramkostel - Jevišovice NE 18.10.2015 10:45 Přímětice
G1A0804 Přímětice - Mikulovice NE 18.10.2015 11:35 Přímětice
G1A0805 Blížkovice - IE Znojmo SO 17.10.2015 09:00 Blížkovice
G1A0806 Vranov n. D. - Dobšice SO 17.10.2015 09:50 Blížkovice
G1A0807 Vranov n. D. - IE Znojmo SO 17.10.2015 10:45 Blížkovice
G1A0808 Blížkovice - Dobšice SO 17.10.2015 11:35 Blížkovice
G1A0809 Hatě - Únanov SO 17.10.2015 09:00 Vrbovec
G1A0810 Šatov - Hluboké Mašůvky SO 17.10.2015 09:50 Vrbovec
G1A0811 Šatov - Únanov SO 17.10.2015 10:45 Vrbovec
G1A0812 Hatě - Hluboké Mašůvky SO 17.10.2015 11:35 Vrbovec
9. kolo ( 9.) 25.10.2015 09:00
G1A0901 Šatov - Přímětice NE 25.10.2015 08:30 Šatov
G1A0902 Hatě - Mramotice/Olbramkostel NE 25.10.2015 09:20 Šatov
G1A0903 Hatě - Přímětice NE 25.10.2015 10:15 Šatov
G1A0904 Šatov - Mramotice/Olbramkostel NE 25.10.2015 11:05 Šatov
G1A0905 Hluboké Mašůvky - Blížkovice NE 25.10.2015 09:00 Hluboké Mašůvky
G1A0906 Únanov - Vranov n. D. NE 25.10.2015 09:50 Hluboké Mašůvky
G1A0907 Únanov - Blížkovice NE 25.10.2015 10:45 Hluboké Mašůvky
G1A0908 Hluboké Mašůvky - Vranov n. D. NE 25.10.2015 11:35 Hluboké Mašůvky
G1A0909 IE Znojmo - Jevišovice SO 24.10.2015 09:00 IE Znojmo
G1A0910 Dobšice - Mikulovice SO 24.10.2015 09:50 IE Znojmo
G1A0911 Dobšice - Jevišovice SO 24.10.2015 10:45 IE Znojmo
G1A0912 IE Znojmo - Mikulovice SO 24.10.2015 11:35 IE Znojmo
10. kolo (10.) 01.11.2015 09:00
G1A1001 Mramotice/Olbramkostel - Dobšice NE 01.11.2015 09:00 Mramotice
G1A1002 Přímětice - IE Znojmo NE 01.11.2015 09:50 Mramotice
G1A1003 Přímětice - Dobšice NE 01.11.2015 10:45 Mramotice
G1A1004 Mramotice/Olbramkostel - IE Znojmo NE 01.11.2015 11:35 Mramotice
G1A1005 Mikulovice - Hluboké Mašůvky NE 01.11.2015 09:00 Mikulovice
G1A1006 Jevišovice - Únanov NE 01.11.2015 09:50 Mikulovice
G1A1007 Jevišovice - Hluboké Mašůvky NE 01.11.2015 10:45 Mikulovice
G1A1008 Mikulovice - Únanov NE 01.11.2015 11:35 Mikulovice
G1A1009 Blížkovice - Hatě NE 01.11.2015 09:00 Blížkovice
G1A1010 Vranov n. D. - Šatov NE 01.11.2015 09:50 Blížkovice
G1A1011 Vranov n. D. - Hatě NE 01.11.2015 10:45 Blížkovice
G1A1012 Blížkovice - Šatov NE 01.11.2015 11:35 Blížkovice