Kinderwelt Okresní soutěž mladších přípravek ročník 2016, H1A, Přípravka - mladší, číslo 2016627H1A
Přípravka - mladší Okresní přebor skupina A
Utkání soutěže
Mladší přípravka - skupina A
Podzim 2015
H1A Okresní soutěž mladší přípravky A
1. kolo ( 1.) 20.09.2015 09:00
H1A0101 IE Znojmo B - Dobšice NE 20.09.2015 09:00 IE Znojmo
H1A0102 IE Znojmo A - Tasovice NE 20.09.2015 09:50 IE Znojmo
H1A0103 IE Znojmo B - Dobšice NE 20.09.2015 10:45 IE Znojmo
H1A0104 IE Znojmo A - Tasovice NE 20.09.2015 11:35 IE Znojmo
H1A0105 Přímětice - Višňové NE 20.09.2015 09:00 Přímětice
H1A0106 Hluboké Mašůvky - Moravský Krumlov NE 20.09.2015 09:50 Přímětice
H1A0107 Hluboké Mašůvky - Višňové NE 20.09.2015 10:45 Přímětice
H1A0108 Přímětice - Moravský Krumlov NE 20.09.2015 11:35 Přímětice
H1A0109 Blížkovice - 1. SC Znojmo SO 19.09.2015 09:00 Blížkovice
H1A0110 Štítary - Hatě SO 19.09.2015 09:50 Blížkovice
H1A0111 Štítary - 1. SC Znojmo SO 19.09.2015 10:45 Blížkovice
H1A0112 Blížkovice - Hatě SO 19.09.2015 11:35 Blížkovice
2. kolo ( 2.) 27.09.2015 09:00
H1A0201 1. SC Znojmo - IE Znojmo B NE 27.09.2015 13:00 Husovy sady
H1A0202 Hatě - IE Znojmo A NE 27.09.2015 13:50 Husovy sady
H1A0203 Hatě - IE Znojmo B NE 27.09.2015 14:45 Husovy sady
H1A0204 1. SC Znojmo - IE Znojmo A NE 27.09.2015 15:35 Husovy sady
H1A0205 Višňové - Blížkovice NE 27.09.2015 09:00 Višňové
H1A0206 Moravský Krumlov - Štítary NE 27.09.2015 09:50 Višňové
H1A0207 Moravský Krumlov - Blížkovice NE 27.09.2015 10:45 Višňové
H1A0208 Višňové - Štítary NE 27.09.2015 11:35 Višňové
H1A0209 Dobšice - Přímětice NE 27.09.2015 09:00 Dobšice
H1A0210 Tasovice - Hluboké Mašůvky NE 27.09.2015 09:50 Dobšice
H1A0211 Tasovice - Přímětice NE 27.09.2015 10:45 Dobšice
H1A0212 Dobšice - Hluboké Mašůvky NE 27.09.2015 11:35 Dobšice
3. kolo ( 3.) 04.10.2015 09:00
H1A0301 IE Znojmo A - Hluboké Mašůvky NE 04.10.2015 09:00 IE Znojmo
H1A0302 IE Znojmo B - Blížkovice NE 04.10.2015 09:50 IE Znojmo
H1A0303 IE Znojmo B - Hluboké Mašůvky NE 04.10.2015 10:45 IE Znojmo
H1A0304 IE Znojmo A - Přímětice NE 04.10.2015 11:35 IE Znojmo
H1A0305 Štítary - Dobšice NE 04.10.2015 09:00 Štítary
H1A0306 Blížkovice - Tasovice NE 04.10.2015 09:50 Štítary
H1A0307 Blížkovice - Dobšice NE 04.10.2015 10:45 Štítary
H1A0308 Štítary - Tasovice NE 04.10.2015 11:35 Štítary
H1A0309 Hatě - Višňové SO 03.10.2015 09:00 Vrbovec
H1A0310 1. SC Znojmo - Moravský Krumlov SO 03.10.2015 09:50 Vrbovec
H1A0311 1. SC Znojmo - Višňové SO 03.10.2015 10:45 Vrbovec
H1A0312 Hatě - Moravský Krumlov SO 03.10.2015 11:35 Vrbovec
4. kolo ( 4.) 11.10.2015 09:00
H1A0401 Moravský Krumlov - IE Znojmo B SO 10.10.2015 09:00 Moravský Krumlov
H1A0402 Višňové - IE Znojmo A SO 10.10.2015 09:50 Moravský Krumlov
H1A0403 Višňové - IE Znojmo B SO 10.10.2015 10:45 Moravský Krumlov
H1A0404 Moravský Krumlov - IE Znojmo A SO 10.10.2015 11:35 Moravský Krumlov
H1A0405 Tasovice - Hatě NE 11.10.2015 09:00 Tasovice
H1A0406 Dobšice - 1. SC Znojmo NE 11.10.2015 09:50 Tasovice
H1A0407 Dobšice - Hatě NE 11.10.2015 10:45 Tasovice
H1A0408 Tasovice - 1. SC Znojmo NE 11.10.2015 11:35 Tasovice
H1A0409 Hluboké Mašůvky - Blížkovice NE 11.10.2015 09:00 Hluboké Mašůvky
H1A0410 Přímětice - Štítary NE 11.10.2015 09:50 Hluboké Mašůvky
H1A0411 Přímětice - Blížkovice NE 11.10.2015 10:45 Hluboké Mašůvky
H1A0412 Hluboké Mašůvky - Štítary NE 11.10.2015 11:35 Hluboké Mašůvky
5. kolo ( 5.) 18.10.2015 09:00
H1A0501 Blížkovice - IE Znojmo B NE 18.10.2015 09:00 Blížkovice
H1A0502 Štítary - IE Znojmo A NE 18.10.2015 09:50 Blížkovice
H1A0503 Štítary - IE Znojmo B NE 18.10.2015 10:45 Blížkovice
H1A0504 Blížkovice - IE Znojmo A NE 18.10.2015 11:35 Blížkovice
H1A0505 Hatě - Přímětice NE 18.10.2015 09:00 Vrbovec
H1A0506 1. SC Znojmo - Hluboké Mašůvky NE 18.10.2015 09:50 Vrbovec
H1A0507 1. SC Znojmo - Přímětice NE 18.10.2015 10:45 Vrbovec
H1A0508 Hatě - Hluboké Mašůvky NE 18.10.2015 11:35 Vrbovec
H1A0509 Višňové - Dobšice NE 18.10.2015 09:00 Višňové
H1A0510 Moravský Krumlov - Tasovice NE 18.10.2015 09:50 Višňové
H1A0511 Moravský Krumlov - Dobšice NE 18.10.2015 10:45 Višňové
H1A0512 Višňové - Tasovice NE 18.10.2015 11:35 Višňové
6. kolo ( 6.) 25.10.2015 09:00
H1A0601 Štítary - Blížkovice NE 25.10.2015 09:00 Štítary
H1A0602 1. SC Znojmo - Hatě NE 25.10.2015 09:00 Husovy sady
H1A0603 Moravský Krumlov - Višňové NE 25.10.2015 09:00 Moravský Krumlov
H1A0604 Tasovice - Dobšice SO 24.10.2015 10:15 Tasovice
H1A0605 Hluboké Mašůvky - Přímětice NE 25.10.2015 09:00 Hluboké Mašůvky
H1A0606 IE Znojmo A - IE Znojmo B NE 25.10.2015 09:00 IE Znojmo