Mladší žáci - sk. A

Mladší žáci - úvodní 2. a 3. kolo soutěže - IE Znojmo 30. 8. 2015 a  Dobšice 6. 9. 2015.

Hodnocení úvodu soutěže 2015 - 16:

V neděli 30.8.2015 sehráli mladší žáci Sokola Dobšice úvodní utkání sezóny 2015 -2016 na hřišti IE v Oblekovicích. Utkání nemělo jednoznačný průběh, ale našim borcům se poměrně slušně střelecky dařilo. Soupeř podal sympatický výkon, ale potýkal se se skutečností generační výměny tak, jako naši mladší žáci v minulé sezóně.

IE Znojmo – Dobšice          1 : 9

Střelci branek: Horák 3, Koriťák 2, Rolník, Benda, Tur, Doležal.

V neděli 6.9.2015 sehráli na domácím hřišti mladší žáci Sokola Dobšíce utkání 3. kola se Sokolem Práče. Zápas byl herně vyrovnaný. Naše obrana se nevyvarovala mnoha chyb, které naštěstí soupeř všechny nevyužil a taky nás mnohdy podržel brankář Denis Klíma. Opět nám slušně vycházela koncovka.

Sokol Dobšice – Sokol Práče       7 : 3

Střelci branek: Veselý 3, Horák 2, Tur 2.

Díky rodičům a divákům za bouřlivou kulisu, hráčům za výkon a Karlu Fialovi za pořadatelskou službu.

16. kolo 24.5.2015

Dne 24.5.2015 sehráli mladší žáci Sokolu Dobšice mistrovské utkání v Únanově. Opět smolný zápas. Pozitivní je jen nižší počet obdržených branek. Naši borci bojovali srdnatě a celý zápas, bohužel střelecká mizérie pokračovala. Všem klukům dík za výkon, rodičům za povzbuzování.

Sokol Únanov – Sokol Dobšice 2 : 0

Sestava: Klíma, Koriťák, Koukal, Radkovský, Tur, Rolník, Šarközy, Hýbler, Pořízka, Hudy, Horák.

Trenéři

===================================================================================================

Konec sezóny 2014 - 15 !!!

Mladší žáci - Hodnocení posledního kola soutěže - Přímětice 7.6.2015

7. června 2015 sehráli mladší žáci poslední soutěžní utkání na hřišti Sokola Přímětice. Domácí se ve 2. minutě ujali vedení. Postupně převzali iniciativu dobšičtí žáci a v poločase vedli 2:3. Druhý poločas byl ze strany dobšických „festival nevyužitých šancí“. Přímětičtí bojovali bez náhradníků a jejich snaha byla korunována vyrovnávacím gólem.

Sokol Přímětice – Sokol Dobšice         3:3

Branky: Koukal, Horák, Hudy

15. kolo 16.5.2015

V sobotu 16.5.2015 sehráli mladší žáci Sokola Dobšice soutěžní utkání na hřišti Sokola Horní Kounice. I v tomto utkání se projevila největší slabina mužstva, která nás trápí celou sezónu, a to proměňování šancí.  K tomu se přidalo několik tradičních chyb v obranné činnosti a nelichotivý výsledek byl opět na světě.

Horní Kounice – Sokol Dobšice   6:2  (3:1)

Branky: 2 Hudy

Sestava: Klíma, Koriťák, Koukal, Radkovský, Kružík, Rolník, Hýbler, Pořízka, Hudy, Horák.

Trenéři

14.kolo 10. 5. 2015

V neděli 10.5. sehráli mladší žáci na domácím hřišti soutěžní utkání s týmem FC Mramotice. Tradičně zaspali začátek zápasu a prohrávali 0:1. Do poločasu se podařilo vyrovnat a přidat několik nadějných akcí.

Druhý poločas už byl převážně pod taktovkou dobšických žáků. Z mnoha šancí vytěžili ještě dva góly. Soupeř ještě občas zahrozil, ale obrana v čele s gólmanem Denisem Klímou všem útokům odolala.

Sokol Dobšice – FC Mramotice 3:1

Branky: 2 Hudy, Petr Veselý

Sestava: Klíma, Koriťák, Koukal, Tur, Rolník, Kružík, Hýbler, Pořízka, Hudy, Horák, Šarközy, Veselý.

Děkujeme divákům za podporu a panu Karlu Fialovi za pořadatelskou službu.

Trenéři

13. kolo 3. 5. 2015

V neděli 3.5.2015 sehráli mladší žáci soutěžní utkání v Oleksovicích. Po zvládnutém zápase se Suchohrdly se opět vrátila do našeho výkonu ustrašenost, nedůslednost a neplnění dohodnutých pokynů. Všechna tato negativa se projevila především v první půli, kterou jsme prohráli 6:1. Ve druhém poločase se výkon sice zlepšil, ale k výraznému korigování výsledku to nestačilo.

Oleksovice – Dobšice   8:2   (poločas 6:1)

Branky: Veselý Petr, Koukal Vojtěch

Sestava: Klíma, Pořízka, Horák, Hudeček, Tur, Koukal, Hýbler, Veselý, Koriťák, Radkovský, Kružík, Rolník, Šarközy

Trenéři

Výsledek - 11. a 12.  kolo -  Hodnocení

Během uplynulého víkendu sehráli mladší žáci dvě soutěžní utkání.

• V pátek 24.4. se utkali v odloženém zápase s 1. SC Znojmo. Ač tomu výsledek neodpovídá, byly vidět mírné pokroky v organizaci hry a hlavně v bojovnosti celého týmu. Bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb a to tenhle soupeř uměl trestat.

1.SC Znojmo – Sokol Dobšice 10:1

Gól: Vojta Koukal

• V neděli 26.4. jsme přivítali mladší žáky z obce Suchohrdly u ZN. Bojovným a obětavým výkonem jsme překonali houževnatý odpor soupeře a poprvé na jaře konečně zvítězili.

Sokol Dobšice – TJ Suchohrdly  4:0

Góly: 2 Vojta Koukal, Hudy, Dan Horák

• Děkujeme rodičům za podporu a panu Paníčkovi za bezchybnou pořadatelskou službu.

Trenéři

Výsledek - 10. kolo -  Hodnocení úvodního jarního kola mladších žáků

Dne 12.4.2015 sehráli mladší žáci první jarní soutěžní utkání. Hrálo se na domácím hřišti s mladšími žáky Fotbalu Jevišovice. Po slibném začátku jsme po chybách v defenzívě inkasovali 4 branky za poločas, přičemž jsme dokázali skórovat pouze jedenkrát. Poločasový stav neodpovídal průběhu hry.

V druhém poločase jsme  zlepšenou hrou korigovali výsledek a za stavu 4:5 promarnili několik šancí. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb a v posledních minutách opět inkasovali.

Výsledek:

Sokol Dobšice – Fotbal Jevišovice 4:7

Branky domácích: 2 x Dan Horák, 2 x David Tur

Sestava: Denis Klíma, Ondřej Pořízka, Dan Horák, Martin Hudeček, Adam Radkovský, David Tur, Vojta Koukal, Adam Rolník, Petr Veselý, Nikolas Šarközy, Jan Kružík.

Trenéři

• Turnaj Radeco Cup v Brně - Kohoutovicích - 29. 3. 2015

Dne 29.3.2015 se mužstvo mladších žáků zúčastnilo turnaje Radeco cup v Brně – Kohoutovicích. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev, hrálo se systémem „každý s každým“, na umělé trávě venku, v počtu 7+1. Naši mladíci začali turnaj statečně. V prvním a třetím zápase jsme uhráli spravedlivé remízy 1:1. V obou utkáních byly šance i na vítězství. V dalších utkáních se projevila větší zkušenost soupeřů a bohužel i větší chuť soupeřů po výhře. V celkovém bilancování jsme obsadili poslední 7. příčku. I tak hodnotíme účast na turnaji pozitivně z důvodu přechodu z haly na větší rozměr hřiště.

Zvláštní ocenění za výkon a přístup k turnaji si zaslouží Vojta Koukal a Dan Horák. Ostatní musí přidat.

Moravská Slavia Brno – Dobšice 4:0

Celkovým vítězem turnaje se stala Moravská Slavia Brno.

Děkujeme všem hráčům a rodičům za účast, popř. dopravu

Trenéři

• Turnaj 1. 3. 2015 Třebíč

Dobrý den Všem našim příznivcům,
Dne 1.3.2015 jsme se s týme mladších žáků zúčastnili fotbalového turnaje v Třebíči.
Turnaj byl kvalitně obsazen a naši borci tam jeli zejména sbírat cenné zkušenosti.Celkem se turnaje účastnilo 8 týmů, které se umístily v následujícím pořadí: 1. HFK Třebíč "A", 2. FC Ivančice, 3. FŠ Třebíč, 4. MFK Modřice, 5. FC Kuřim, 6. Rosice, 7. Sokol Dobšice, 8. HFK Třebíč "B".
Naši borci sehráli celkem šest utkání, z čehož 5x prohráli a jednou zvítězili, při celkovém skóre 5 vstřelených a 26 obdržených branek.Střelci týmu : Vojta Koukal 2, Martin Hudeček 2 a Nikolas Šarkozy 1.
Součástí turnaje bylo i vyhlášení nejlepšího hráče za každý tým, což u nás byl zvolen David Tur.
Chtěl bych poděkovat Všem za 100% účast a dobrý přístup k utkáním a ještě jednou děkuji rodičům,kteří brali své vozy a také nás velmi kvalitně povzbuzovali !